Reageerbuis met NS 12/21 (PP-stop) en verdeling 10:0.1 ml 15x165 mm
Reageerbuis met NS 12/21 (PP-stop) en verdeling 10:0.1 ml 15x165 mm – Glazen laboratoriumbuis
De Reageerbuis met NS 12/21 (PP-stop) en verdeling 10:0.1 ml 15x165 mm is speciaal ontworpen voor gebruik in laboratoriumopstellingen waarbij nauwkeurige en betrouwbare glaswaren vereist zijn. Met een lengte van 12 mm en een diameter van 21 mm biedt deze reageerbuis voldoende capaciteit en compatibiliteit met standaard labaccessoires zoals rekken, klemmen of afzuigsystemen.
Bekijk het volledige assortiment in de categorie reageerbuizen van glas.
Toepassingen van de Reageerbuis met NS 12/21 (PP-stop) en verdeling 10:0.1 ml 15x165 mm
De Reageerbuis met NS 12/21 (PP-stop) en verdeling 10:0.1 ml 15x165 mm wordt in industriële laboratoria ingezet bij uiteenlopende toepassingen zoals analytische chemie, monsterverwerking, verwarmingsopstellingen en gasontwikkeling. Dankzij de standaardafmetingen is dit type buis eenvoudig te integreren in laboratoriumopstellingen met statieven, rubberen stoppers of schroefkappen. Bij gebruik als afzuigreageerbuis is aansluiting op een dampafvoersysteem eenvoudig te realiseren.
Technische specificaties
- Productnaam: Reageerbuis met NS 12/21 (PP-stop) en verdeling 10:0.1 ml 15x165 mm
- Lengte: 12 mm
- Diameter: 21 mm
- Materiaal: glas
- Glaswerk: Laboratoriumkwaliteit
- Type: reageerbuis
- Bestand tegen: Zuren, basen en oplosmiddelen
Materiaal en duurzaamheid
De Reageerbuis met NS 12/21 (PP-stop) en verdeling 10:0.1 ml 15x165 mm is vervaardigd uit glas, een veelgebruikt glasmateriaal in laboratoria vanwege zijn chemische resistentie en thermische stabiliteit. Borosilicaatglas is geschikt voor verhittingsprocessen en biedt extra duurzaamheid bij plotselinge temperatuurveranderingen. Bij zacht glas ligt de nadruk op kostenefficiëntie en inzetbaarheid bij standaardtoepassingen zonder thermische belasting.
Het gladde, transparante oppervlak maakt visuele inspectie eenvoudig en minimaliseert het risico op verontreiniging. Dit maakt de Reageerbuis met NS 12/21 (PP-stop) en verdeling 10:0.1 ml 15x165 mm geschikt voor herhaald gebruik na grondige reiniging.
De Reageerbuis met NS 12/21 (PP-stop) en verdeling 10:0.1 ml 15x165 mm is een essentieel onderdeel van elk professioneel laboratorium dat werkt met vloeistoffen, gassen of verwarmde stoffen. Dankzij de robuuste constructie en compatibiliteit met standaardapparatuur biedt deze buis betrouwbaarheid en veelzijdigheid.
Heeft u vragen over dit product of wenst u advies op maat over laboratoriumtoepassingen? Neem gerust contact met ons op. Onze specialisten staan u graag te woord.
| SKU | 218.510 |
|---|